+48 32 43 45 602

+48 504 112 271

biuro@nk-inwestycje.pl

Kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność.

Szanujemy Twój czas, zapoznaj się z ofertą i umów się na spotkanie.

Tel

Telefon / Fax:

+48 32 43 45 602

Tel

Telefon komórkowy:

+48 504 112 271

Tel

Adres e-mail:

biuro@nk-inwestycje.pl Zapytaj ONLINE

Projektowanie

Realizując inwestycje na szeroko pojętym rynku nieruchomości komercyjnych, uzupełniamy ofertę naszej działalności o kompleksowe wykonawstwo projektów architektonicznych, budowlanych i wykonawczych wszelakich obiektów kubaturowych.

Prowadzimy naszych Klientów przez całą procedurę projektowo - administracyjną począwszy od analizy urbanistyczno - architektonicznej, poprzez sam proces projektowy, dalej procedurę administracyjną, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

Na przestrzeni kilkunastu lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów obiektów kubaturowych, komercyjnych o przeznaczeniu mieszkalnym - wielorodzinnym, handlowo - usługowym, przemysłowym, w tym stacji paliw płynnych i gazowych, myjni, hal magazynowych oraz obiektów branży medycznej - domów spokojnej starości.

Współpracujemy z czołowymi koncernami branży spożywczej i paliwowej oraz z branży medycznej.

wróć

NK Inwestycje komercyjne sp. z o.o.

ul. Biskupa 2/6, 44-240 Żory

Telefon / Fax:

+48 32 43 45 602

Adres e-mail:

biuro@nk-inwestycje.pl
Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.