+48 32 43 45 602

+48 504 112 271

biuro@nk-inwestycje.pl

Kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność.

Szanujemy Twój czas, zapoznaj się z ofertą i umów się na spotkanie.

Tel

Telefon / Fax:

+48 32 43 45 602

Tel

Telefon komórkowy:

+48 504 112 271

Tel

Adres e-mail:

biuro@nk-inwestycje.pl Zapytaj ONLINE

O Firmie

Na rynku nieruchomości działamy od 1992 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w doradztwie i obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych realizując również kompletne dokumentacje architektoniczno - budowlane.

Przez długi okres swojej działalności nabywaliśmy doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji komercyjnych na każdym ich etapie, od wyszukania i zakupu samej nieruchomości jako terenu inwestycyjnego, poprzez proces projektowania architektonicznego, dalej wykonawstwa budowlanego a na odbiorach końcowych i oddaniu obiektu do użytkowania kończąc.

Z powodzeniem realizujemy projekty komercyjne przede wszystkim w branży handlowo -usługowo - biurowej i branży paliwowej - stacje paliw płynnych i gazowych, jak również uczestniczymy w licznych transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości gruntowych oraz samych obiektów kubaturowych.

Jako pracownia projektowa realizujemy zadania związane z projektowaniem obiektów kubaturowych wraz obsługą całego procesu administracyjnego włącznie z uzyskaniem ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę.

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, cechując się przy tym przede wszystkim kreatywnością, odpowiedzialnością oraz rzetelnością w dotrzymywaniu przedsięwziętych zobowiązań.

wróć

NK Inwestycje komercyjne sp. z o.o.

ul. Biskupa 2/6, 44-240 Żory

Telefon / Fax:

+48 32 43 45 602

Adres e-mail:

biuro@nk-inwestycje.pl
Zapytaj ONLINE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.